Loading…

Ndeshjet në Superligën e Kosovës, mbyllen pjesët e para

  • 06/11/2021 | 14:04

Ndeshjet në Superligën e Kosovës, mbyllen pjesët e para

Kanë përfunduar pjesët e para në tri ndeshjet e Superligës së Kosovës, ku pas 45’ minutave lojë nuk ka ndryshim rezultati në asnjërën prej tyre.

Në derbin mes Ballkanit e Dritës ende nuk ka ndryshim rezultati, ku pas pjesës së parë të dy portierët e dy skuadrave hynë drejt zhveshtoreve pa pranuar gol, përcjell KosovaPress.

Rezultate të njëjta kanë edhe dy ndeshjet e tjera të cilat po zhvillohen krahas Ballkanit e Dritës, ku skuadra e Drenicës është duke barazuar pa gola kundër Ulpianës, sikurse skuadra e Llapit që është mysafire e Malishevës.

Rezultatet e pjesëve të para të tri ndeshjeve në Superligën e Kosovës i gjeni më poshtë.

Drenica 0 – 0 Ulpiana

Ballkani 0 – 0 Drita

Malisheva 0 – 0 KF Llapi

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë