Loading…
Ndjekësi e ofendon rëndë Linda Halimin
  • 23/04/2019 | 13:25

Ndjekësi e ofendon rëndë Linda Halimin

Këngëtarja e njohur Linda Halimi e cila po vazhdon jetën dhe karrierën e saj muzikore në Amerikë, është bërë pjesë e medieve rozë menjëherë pas lindjes së vajzës, transmeton Gazeta Metro.


Ndërsa në një postim të fundit të saj ajo ka pranuar disa fyerje të cilat i janë bërë e që medoemos është kundërpërgjigjur.

“A u gzu bab yt hahha”, i kishte shkruajtur komentuesi, ndërsa ajo e kishte etikuar babain e saj në koment duke i thënë se mund ta pyesësh vet.

Po fyerjet vazhduan të ecin tutje duke e quajtur këngëtaren “k*urvë”, gjë të cilën ajo e pranoi me shumë sportivitet.

“Situate e rende kjo”(emoj duke buzëqeshur), ka shkruajtur Halimi. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë