Loading…

Ndjekësit thonë ‘mashallah’ kur i shohin të pasmet e Kallashit

  • 27/05/2022 | 16:46

Ndjekësit thonë ‘mashallah’ kur i shohin të pasmet e Kallashit

Kallashi nuk është se po poston shpesh imazhe në Instagam, mirëpo sa herë që poston rikthehet vëmendje tek ajo.


Momentalisht ajo në Instagram ka 58 postime, ku në shumicën e tyre ajo ka ekspozuar të pasmet.

Imazhe te tilla pëlqehen shumë nga ndjekësit e saj, ku disa prej tyre nuk tejkalojnë pa i bërë edhe koment.

Një prej shprehjeve të shumta është edhe “mashallah”, në gjuhen turke, e cila përdoret shpesh tek ne.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë