Loading…

Ndodh e pabesueshmja, vajza 11 vjeçare lind fëmijë – a është kjo nëna më e re?

  • 28/06/2021 | 13:58

Ndodh e pabesueshmja, vajza 11 vjeçare lind fëmijë – a është kjo nëna më e re?

Një vajzë 11-vjeçare ka lindur një foshnje dhe tani besohet të jetë nëna më e re në Mbretërinë e Bashkuar, shkruajnë mediet e huaja.


Vajza, mbeti shtatzënë në moshën 10 vjeçare, raporton The Sun.

Nëna dhe fëmija gëzojnë shëndet të mirë.

The Sun, informon se familja e vajzës nuk ia kishte idenë se e bija 10 vjeçare ishte shtatzën

Shërbimet sociale tani po hetojnë rastin për të parë nëse familja nuk ishte me të vërtetë në dijeni të shtatzënisë.

Një i afërm thotë se familja është tronditur dhe se ndodhet në gjendje shoku.

Deri tani, sipas Sun, nëna më e re britanike ishte Tressa Middleton, e cila kishte lindur në vitin 2006 në moshën 12 vjeçare.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë