Loading…

Ndodh edhe kjo në Kosovë: dy kontrata për stadiumin ‘Fadil Vokrri’, një me FFK’në e një me Prishtinën

  • 20/11/2023 | 08:35

Ndodh edhe kjo në Kosovë: dy kontrata për stadiumin ‘Fadil Vokrri’, një me FFK’në e një me Prishtinën

Gjendja e stadiumit “Fadil Vokrri” është tema e diskutimit sonte në emisionin “Favorit” në T7.

Komuna e Prishtinës ka një kontratë me klubin e Prishtinës deri në vitin 2024 e një tjetër me Federatën e Futbollit deri në vitin 2028.

Analistët dhe mysafirët në studio e diskutojnë këtë çështje:

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë