Loading…

Ndodh edhe kjo: Në Vushtrri rrihen me lopata

  • 01/04/2017 | 15:15

Ndodh edhe kjo: Në Vushtrri rrihen me lopata

Dy persona janë arrestuar në Vushtrri, pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje kanë sulmuar me mjet të fortë –lopatë dy persona të tjerë.


Njëri nga viktimat ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar në tretman mjekësor.

Me urdhër të prokurorit të dyshuarit pas intervistimit lirohen në procedurë të rregullt.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë