Loading…

Ndodh edhe kjo, të rinjtë heqin flamurin kombëtar nga ambasada e Shqipërisë në Beograd

  • 01/11/2021 | 21:20

Ndodh edhe kjo, të rinjtë heqin flamurin kombëtar nga ambasada e Shqipërisë në Beograd

Një ngjarje aspak e zakontë është regjistruar në Serbi.


Një grup të rinjsh, në Beograd, kanë vendosur që të heqin flamurin shqiptar nga Ambasada e Shqipërisë atje.

Kjo ngjarje ka ndodhur para disa orësh, ndërsa të rinjtë e kanë postuar videon edhe në rrjetet sociale.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë