Loading…

Ndodh edhe kjo, vëzhguesi hyn LIVE në Instagram nga qendra e votimit

  • 11/06/2017 | 19:00

Ndodh edhe kjo, vëzhguesi hyn LIVE në Instagram nga qendra e votimit

Zgjedhjet nacionale në Kosovë po vazhdojnë me disa parregullsi.


Në fshatin Ratkoc të Rahovecit një vëzhgues ka hyrë LIVE në rrjetin social ‘Instagram’ nga qendra e votimit.

Ky nuk është incidenti i parë që raportohet nga zgjedhjet e sotshme, edhe në komunat e tjera ka pasur parregullsi.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë