Loading…

Ndodh në Kosovë: Policia e arreston futbollistin në fushë pasi e sulmoi gjyqtarin

  • 01/10/2023 | 18:52

Ndodh në Kosovë: Policia e arreston futbollistin në fushë pasi e sulmoi gjyqtarin

Një ngjarje e pahijshme ka ndodhur në futbollin kosovar.


Futbollisti i ekipit nga liga e tretë, Arbanasi e ka sulmuar gjyqtarin e ndeshjes.

Lidhur me këtë rast, policia ka reaguar menjëherë, duke e arrestuar lojtarin.

Ndeshja mes Arbanasit dhe Istogut është ndërprerë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë