Loading…

Ndodh puthja e parë mes Atdheut dhe Xhulianës

  • 25/01/2023 | 09:57

Ndodh puthja e parë mes Atdheut dhe Xhulianës

“Ditëlindja” e Atdheut e që rezultoi të ishte vetëm një ‘prank’ i Stresit në bashkëpunim me të bëri që Xhuli ta përgatisë tortën për festën që do të mbahej në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova.


Kësisoj, porsa ajo e kuptoi që e gjitha ishte një shaka, nuk mungoi as një hatërmbetje e vogël prej saj.

“Jam munduar ta bëj tortën më të mirën, se i kam bërë dhe katër të tjera para kësaj. Ndihesha keq, se thash mos e kam bërë gabim se mua më ikin datat nganjëherë, por ta kthej unë”, i ka thënë Xhuli, Atdheut.

Ndërkaq, në anën tjetër, Atdheu i ka dhuruar një puthje Xhulit, ndërsa ka shprehur mirënjohjen e tij për ëmbëlsirën e përgatitur nga duart e saj.

“E pash gjestin, më pëlqeu. Duke dashur të pijmë çaj dhe i thash Vedatit ‘po e hajmë një torte’, dhe duke ardhur i thash Stresit ‘hajde ta bëjmë sikur e kam ditëlindjen’”, i ka thënë Atdheu, Xhulit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë