Loading…
Ndodhë edhe kjo: Arrestohen dy persona pas propozimit për martesë në publik
  • 11/03/2019 | 11:12

Ndodhë edhe kjo: Arrestohen dy persona pas propozimit për martesë në publik

Dy persona janë arrestuar në shtetin e Iranit, pasi këta të fundit kanë bërë një propozim për martesë në publik, transmeton Gazeta Metro.


Një qift i ri nga Irani janë arrestuar pasi që djali i ka propozuar vajzës në publik duke e kapur momentin në videoklip i cili u bë viral.

Policia thonë se ata ofenduan kodin islamik  por më vonë u liruan me kusht, transmeton Gazeta Metro.

Videoja e cila u shpërnda shpejt në median sociale të premtën e kaluar tregon një djalë të ri i cili mban në duar një unazë në formë të zemrës afër balonëve shumëngjyrësh në një qendër tregtare në qytetin Arak.

Mostafa Norouzi, shef i policisë në Arak ka thënë se është e papranueshme që të rinjtë të bëjnë cfar të duan duke anashkaluar kodet, kulturën dhe religjionin./gazetametro.net

Më të fundit
...
  • 20/05/2019 | 23:38
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë