Loading…

Ndodhë edhe kjo: E blen dhe e shet veturën ende pa e paguar

  • 18/04/2019 | 10:37

Ndodhë edhe kjo: E blen dhe e shet veturën ende pa e paguar

Policia e Kosovës ka arrestuar një person nga Drenasi, për veprën penale mashtrim me një veturë, të cilën e ka shitur akoma pa e paguar borxhin e blerjes së saj, trsnmeton Gazeta Metro.


Një person nga fshati Llapushnik i Drenasit ka njoftuar se i dyshuari mashkull K/Shqiptar, e ka mashtruar duke blerë një makinë për nivelim në vlerë 1100 (njëmijë e njëqind) euro dhe të njëjtën ende pa e paguar e ka shitur.

Me urdhër të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit dërgohet në qendrën e mbajtjes./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë