Loading…

Ndodhë edhe kjo në Prishtinë: Mësuesja bëhet për spital pas debatit me drejtoreshën e shkollës

  • 24/09/2020 | 20:59

Ndodhë edhe kjo në Prishtinë: Mësuesja bëhet për spital pas debatit me drejtoreshën e shkollës

Debati i ashpër që kishte me drejtoreshën e shkollës, ia përkeqësoi gjendjen shëndetësore një mësueseje, për çka u nevojit edhe ambulanca për t’ia dhënë ndihmën.


Ngjarja ndodhi në shkollën “Naim Frashëri” në Prishtinë, derisa ndaj drejtoreshës u ngritë peticion për shkarkim.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë