Loading…

Ndodhë edhe kjo: Provon t’i bindë të tjerët se vetura e tij Renault, është Mercedes

  • 28/01/2019 | 14:20

Ndodhë edhe kjo: Provon t’i bindë të tjerët se vetura e tij Renault, është Mercedes

Një vozitës në Manchester po provon t’i mashtrojë të tjerët, duke u thënë se vetura e tij Renault, në fakt është Marcedes, transmeton Gazeta Metro.


Makina e tij Megane Cabriolet është parë e stolisur me logon e gjigandit të veturave, Mercedes.

Ka qenë Rob Farrell ai që e vërejti së pari makinën në një parking në Cheetham Hill.

Farrell e postoi atë në rrjete sociale, dhe nuk kaloi shumë kohë fotoja e bë virale.

Deri tani, rreth 7000 persona e kanë pëlqyer fotografinë dhe ka marrë mbi 14.000 komente./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë