Loading…
Ndodhë në aeroportin e Turqisë: Polici provon të vret kolegun, më pas edhe vetën
  • 26/03/2019 | 17:10

Ndodhë në aeroportin e Turqisë: Polici provon të vret kolegun, më pas edhe vetën

Një polic në Turqi raportohet se e ka qëlluar me armë kolegun e tij, derisa më pas edhe vetveten. Incidenti thuhet se ka ndodhur pasi dyshja kanë diskutuar me njëri tjetrin të nervozuar, transmeton Gazeta Metro.


Sipas mediumit turk Hurriyet, njëri polic e ka qëlluar kolegun me armë në aeroportin e Kayserit, derisa më vonë edhe vetën.

Tutje, bëhet e ditur se që të dy personat janë dërguar në spital pas plagëve të marra dhe se tani janë në gjendje më të mirë.

Media turke raporton se ende nuk dihet se çfarë çoi në përleshjen e dy personave, derisa rasti po hetohet ende.

Policia po ashtu, ka identifikuar dy policët si Eyup B. dhe Ali.A./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë