Loading…
Ndodhë në Kosovë: Në mungesë të mjekut, bashkëlojtarët e shpëtojnë nga vdekja shokun e tyre |VIDEO
  • 21/10/2018 | 23:15

Ndodhë në Kosovë: Në mungesë të mjekut, bashkëlojtarët e shpëtojnë nga vdekja shokun e tyre |VIDEO

Ndeshja ndërmjet Prishtina Volleyt dhe Vushtrrisë, në elitën e volejbollit të Kosovës, ka mundur të jetë tragjike për volejbollistin e ekipit nga kryeqytetit Shkëlqim Ismajlin.


Gjatë një aksioni në tentim për ta rikthyer topin në fushë, Ismajli, pësoi një lëndim në kokë, duke e humbur vetëdijen.

Në rastet si ky, mjeku do të duhej të ishte i pranishëm në sallë, që është obligim për ta siguruar çdo skuadër vendëse, por të dielën në sallën e Fakultetit të Edukimit Fizik dhe të sporteve, mjeku mungonte.

Më të fundit
...
  • 22/03/2019 | 23:46
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë