Loading…

Ndodhi si në filma në burgun e sigurisë së lartë: I burgosuri porosit përmes telefonit ish të burgosurin që ta vras një oficer

  • 29/01/2022 | 08:42

Ndodhi si në filma në burgun e sigurisë së lartë: I burgosuri porosit përmes telefonit ish të burgosurin që ta vras një oficer

Një oficer korrektues i burgut të sigurisë së lartë, ka informuar se i burgosuri mashkull kosovar përmes telefonit ka porositur ish të burgosurin tjetër të dyshuarin mashkull kosovar që ta vras oficerin, shkruan Gazeta Metro.


Në raportin 24 orësh të Policisë, bëhet e ditur se dje ankuesi mashkull kosovar, oficer korrektues në burgun e sigurisë së lartë, ka informuar se i burgosuri mashkull kosovar përmes telefonit ka porositur ish të burgosurin tjetër të dyshuarin mashkull kosovar që ta vras oficerin.

Rasti është duke u hetuar.

Policia këtë rast e ka cilësuar si ‘kanosje’. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë