Loading…

Ndotja e ajrit kalon çdo kufi

  • 14/12/2016 | 22:43

Ndotja e ajrit kalon çdo kufi

Ndotja e ajrit sa vjen e rritet ço natë. Madje sot, sipas matësve të Ambasadës së Amerikës në Kosovë, ndotja ka kaluar qdo limit.

Kjo qendër tregon se në orën 20:00 ndotja ka arritur në nivelin 330 ppm, e cila konsiderohet si tepër e rrezikshme për shëndetin e qytetarëve./gazetametro.net

ajri-ne-prishtine

 

http://aqicn.org/city/kosovo/pristina/us-consulate/

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë