Loading…

Ndryshimi drastik i Medës pasi bëri këtë ‘ndërhyrje’ në fytyrë |FOTO

  • 19/10/2018 | 22:17

Ndryshimi drastik i Medës pasi bëri këtë ‘ndërhyrje’ në fytyrë |FOTO

Meda është një prej emrave më aktiv në skenën muzikore shqiptare.


Meda së fundi ka bërë një ndryshim të madh në pamje, saktësisht në dhëmbë.

Në një fotografi të postuar në rrjete sociale, këngëtari duket shumë më ndryshe prej herave të tjera, kjo pas një trajtimi që ka bërë në dhëmbë.

Nëse krahason një fotografi të këngëtarit të shkrepur më parë me atë të fundit, ndryshimi është shumë i madh.

Për më shumë, shikoni imazhin e mëposhtëm para dhe pas rregullimit të dhëmbëve.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë