Loading…

Ndryshon moti: Rrufe dhe bubullima në këtë qytet të Kosovës

  • 16/06/2019 | 21:41

Ndryshon moti: Rrufe dhe bubullima në këtë qytet të Kosovës

Ndryshe prej vendeve të tjera të Kosovës që janë kapluar nga temperatura të nxehta, dikur tjetër po mban mot me shi, shkruan Gazeta Metro.

Në Savrovë të Suharekës sot ka pasur rrufe dhe bubullima gjatë pasdites, kështu duke ndryshuar motin e nxehtë që ishte gjatë ditës.

Lexues të Gazetës Metro i kanë dërguar disa pamje ku shihet momenti i reshjeve të shiut atje.

Videon mund ta shikoni më poshtë./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë