Loading…

Në barkën e braktisur gjendet letra e peshkatarit shqiptar kushtuar familjes para se të mbytej

  • 02/04/2018 | 15:44

Në barkën e braktisur gjendet letra e peshkatarit shqiptar kushtuar familjes para se të mbytej

Është gjetur ditën e sotme një varkë e braktisur në Zvërnec të Vlorës, ndërsa dyshohet se personat që ishin në të janë mbytur.


Në varkë është gjetur një letër që përforcon dyshimet se peshkatarët janë mbytur.

“Unë jam Landi, po mbytemi. Nuk kam më kohë. Nënë Jorgjia të kujdeset për fëmijët. Lekët i keni tek pllakat e fundit të banjos”, shkruhet në letër.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë