Loading…
Në Bjeshkët e Sharrit është filmuar një ari gjigand |VIDEO
  • 30/05/2018 | 13:17

Në Bjeshkët e Sharrit është filmuar një ari gjigand |VIDEO

Një ari gjigand është filmuar nga një qytetar në Bjeshkët e Sharrit gjatë ditës së djeshme. 

Në llogarin personale të Neshat Shabanit është postuar kjo video ku shihet ariu gjigand përderisa i del papritur në rrugët e Bjeshkëve të Sharrit.

Ja video e plotë më poshtë:

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë