Loading…

“Në Burojën e Hashim Thaçit” – Sami Lushtaku me një tjetër tubim madhështor të PDK’së

  • 26/01/2021 | 23:42

“Në Burojën e Hashim Thaçit” – Sami Lushtaku me një tjetër tubim madhështor të PDK’së

Anëtari i PDK’së, Sami Lushtaku ka mbajtur një tjetër tubim madhështor të PDK’së në Skënderaj, transmeton Gazeta Metro.

Lushtaku këtë herë ishte në Burojën e Hashim Thaçit, vendlindjen e ish-presidentit ku PDK ka mbështetjen e plotë që disa vite.

Postimi i plotë nga Lushtaku:

Në Burojën e Presidentit Hashim Thaçit, morëm zemër e përkrahje nga bashkëqytetarët tanë, për të rrugëtuar drejt fitores me 14 shkurt.

Uniteti e përkrahja nga të gjithë qytetarët drenicas është e jashtëzakonshme. Hashim Thaçi e Kadri Veseli janë në zemrat e mendjet e secilit prej tyre! SL//gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë