Loading…

Në Deçan, një grua dyshohet të ketë bërë vetëvrasje

  • 29/01/2017 | 15:50

Në Deçan, një grua dyshohet të ketë bërë vetëvrasje

Në orën 12:30 të ditës së djeshme, në Deçan raportohet të ketë ndodhur një rast i vetëvrasjes.


“Viktima femër K-Shqiptare është dërguar pa shenja jete në spitalin e Pejës pasi që dyshohet se e njëjta kishte bërë vetëvrasje në dhomën e saj. Njësitet policore në vendin e ngjarjes kanë gjetur dhe konfiskuar një pistoletë, dy karikator me 32-fishek dhe një gëzhojë”, bën me dije Policia e Kosovës, raporton gazetametro.net

Ndërkaq, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion. /gazetametro.net.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë