Loading…

Në Drenas digjet një makinë në lëvizje

  • 24/12/2016 | 12:49

Në Drenas digjet një makinë në lëvizje

Në fshatin Poklek të Drenasit, një veturë ka marrë flakë teksa ishte në lëvizje. Personat që ishin në veturë kanë shpëtuar nga zjarri, shkruan Gazeta Metro.

Vetura ishte e tipit Audi 80, ndërsa përdorte si lëndë djegëse gazin natyror.

Rreth orës 12:15, vetura ka marrë flakë dhe me të marrë informatën policia ka dalur në vendin e ngjarjes, bashkë më shërbimin e zjarrëfikësve.

Policia ende gjendet në vendin e ngjarjes dhe është duke u marrë me rastin./gazetametro.net

vetura-djegur

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë