Loading…

Në Durrës burri djeg gruan me ujë të nxehtë

  • 29/11/2016 | 12:40

Në Durrës burri djeg gruan me ujë të nxehtë

Dhuna në familje vazhdon të jetë një problem në shoqërinë shqiptare. Rasti më i fundit dhe tejet i rëndë vjen nga qyteti i Durrësit.

Policia e qytetit bregdetar ka arrestuar një 35-vjeçar, me emrin Erion Bregasi pas një konflikti me bashkëshorten e tij, ai i ka hedhur ujë të nxehtë në trup duke e djegur në disa pjesë të trupit, raporton televizioni klan.

Gruaja me inicialet F.B 32 vjeçare, pasi ka marrë ndihmën mjekësore është larguar për në banesë.

Policia e Durrësit gjithashtu ka arrestuar edhe 40-vjeçarin Besnik Kurti. Ai në banesë ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij shtetases M.K. 29 vjeçare. Kurti është person me precedentë penalë të mëparshëm po për veprën penale, dhunë në familje./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë