Loading…

Në formë si kurrë më parë: Rita si lënë vend imagjinatës me fotot e fundit

  • 02/06/2023 | 22:05

Në formë si kurrë më parë: Rita si lënë vend imagjinatës me fotot e fundit

Duke shkuar në palestër, po shumë provokative.


Rita Ora i ka lënë shumë pak vend imagjinatës teksa ka shkuar pa jelek në palestër për të bërë një sesion tjetër të ushtrimeve në Sydney.

Kjo ka bërë që shumë njerëz në qytetin e madh australian të kthejnë kokën nga ajo këtë të premte.

Ajo ka pasur të veshur një veshje të ngjitur për trupi duke i lënë pak vend imagjinatës derisa shihet duke shkuar në palestër.

Në këto foto ajo ka treguar barkun e saj të sheshtë dhe këmbët e saj të tonifikuara.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë