Loading…

Në fundjavë do të hapet rruga për Brezovicë

  • 16/11/2019 | 22:43

Në fundjavë do të hapet rruga për Brezovicë

Ditë më parë Ministria e Infrastrukturës dhe Transportit ka njoftuar se segmenti i  rrugës Brezovicë – Qendra e Skijimit, deri të dielën do të jetë e pakalueshme për qarkullim, transmeton Gazeta Metro.


Por punimet në këtë rrugë janë përfunduar më shpejt se sa që ishte parashikuar.

Në këtë segment tanimë është asfaltuar pjesa e parë e rrugës, e cila mundëson që qytetarët të shijojnë ditën e diel në Brezovicë./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë