Loading…

Në Fushë Kosovë një ndërtesë është përfshirë nga zjarri

  • 10/11/2018 | 21:13

Në Fushë Kosovë një ndërtesë është përfshirë nga zjarri

Në Fushë Kosovë një ndërtesë është përfshirë nga zjarri.


Në rrugën Dardania në Fushë Kosovë një ndërtesë është përfshirë nga zjarri, transmeton gazetametro.net

Policia ka thënë se zjarri në një pjesë të ndërtesës ishte rezultat i djegies së mbeturinave në dy konteinerë afër banesës.

https://www.facebook.com/KlanKosovaOfficial1/videos/343867603047454/

 

Ekipet e zjarrfikësve kanë dalur dhe kanë lokalizuar zjarrin. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë