Loading…

Në Fushë Kosovë si nëpër film: Ndalin veturat në semaforë, plasin grushtet (VIDEO)

  • 27/08/2017 | 14:55

Në Fushë Kosovë si nëpër film: Ndalin veturat në semaforë, plasin grushtet (VIDEO)

Dy persona janë përleshur gjersa ishin duke pritur në semafor në hyrje të qytetit të Fushë Kosovës.

Ata në mes të rrugës i kanë dhënë grushte njëri tjetrit duke bllokuar kështu komunikacionin në atë rrugë.

Lexues të Gazetës Express, kanë dërguar video ku shihen dy personat duke u përleshur.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë