Loading…

Në Gllogoc një person rrah nënën e tij: Policia e dërgon në psikiatri

  • 12/09/2019 | 10:03

Në Gllogoc një person rrah nënën e tij: Policia e dërgon në psikiatri

Në fshatin Arllat, një person me probleme psikike ka ushtruar dhunë dhe e ka rrahur nënën e tij, transmeton Gazeta Metro.


Policia e Kosovës ka njoftuar se dje e ka arrestuar një person me probleme psikike, pasi që në shtëpinë e tij ka ushtruar dhunë dhe e ka rrahur nënë e tij.

I dyshuari pas arrestimit është dërguar në QKUK në klinikën e psikiatrisë.

Raporti i Policisë së Kosovës:

Fshati Arllat, Gllogoc 11.09.2019-13:00. Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar me probleme psikike, i cili në shtëpinë e tij kishte ushtruar dhunë dhe kishte kanosur nënën e tij . I dyshuari pas arrestimit me autoambulancë është dërguar në QKUK në klinikën e psikiatrisë, ku pas tretmanit mjekësor me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë