Loading…

Në Instagram duket perfekt: Kështu është në realitet trupi i Arta Elezajt

  • 11/08/2020 | 15:35

Në Instagram duket perfekt: Kështu është në realitet trupi i Arta Elezajt

Modelja e Instagramit, Arta Elezaj shpesh komentohet në mediat rozë për çdo lëvizje që bën, mirëpo kësaj her ajo është përfol për trupin e saj, transmeton Gazeta Metro.


Një faqe e Instagramit, e cila shpesh publikon “edicionin origjinal” të të famshmëve, kësaj here ka postuar një fotografi të Arta Elezajt në plazhi nga mbrapa dhe trupi i saj nuk dukej aspak ashtu siç duket në profilin e saj.

Dikush e ka fotografuar nga mbrapa përderisa ajo kishte të veshur një palë bikini dy pjesësh ngjyrë portokalli. Të pasmet e saja ishin plot celulit dhe jo aq i formuar sa duket.

Për momentin nuk ka asnjë reagim nga modelja në lidhje me këto fotografi./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë