Loading…
Në instagram duket yll, por shikojeni se si duket Morena Taraku në foton e pasaportës
  • 19/03/2019 | 15:54

Në instagram duket yll, por shikojeni se si duket Morena Taraku në foton e pasaportës

Këngëtarja Morena Taraku është një nga femrat më të njohura dhe përfolura në shoëbizin shqiptar, ajo shquhet për stilin e saj të veshjesh dhe për pozat që bën, transmeton Gazeta Metro.


Ajo u bë kryetemë e mediave shqipe për lidhjen e saj më miliarderin iranian Sasha Sobhaini.

Fotografit e saj marrin gjithmonë vëmendjen por sot ajo që bie në sy është një foto e publiguar nga vetë Morena në InstaStory, ku ka treguar foton e pasaportës.

Dhe në këtë  foto duket shumë bukuroshe si gjithnjë./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë