Loading…

‘Ne jemi Ermali’, nis protesta në Mitrovicë (LIVE)

  • 07/05/2017 | 13:22

‘Ne jemi Ermali’, nis protesta në Mitrovicë (LIVE)

Në këto çaste në Mitrovicë ka filluar protesta me moton “Stop vrasjeve! Ne jemi Ermali!”.


Marshi i organizuar nga shoqëria civile vjen pas vrasjes së të riut Kamberaj të premten që lamë pas, në një kafiteri ku edhe ishte menaxher, ndërsa Policia kanë thënë se janë duke u marrë me rastin, dhe deri më tani jo zyrtarisht është mësuar që policia ka identifikuar të dyshuarin dhe është në ndjekje të tij, shkruan gazetametro.net

Marshin mund ta ndiqni këtu LIVE. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë