Loading…

Ne jemi të çuditshëm: N’kohë krize ekonomike merremi me ministrin e Shëndetësisë

  • 23/09/2022 | 21:15

Ne jemi të çuditshëm: N’kohë krize ekonomike merremi me ministrin e Shëndetësisë

Zyrtari i Partisë Demokratike të Kosovës, Ilir Gashi, me një postim postim në rrjetin social Facebook, ka komentuar kritikat e fundit ndaj ministrit të Shëndetsisë, Rifat Latifi, sipas Gashit vendi jonë momëntalisht ka probleme ekonomike, dhe ne me merremi me ministrin e Shëndetsisë, shkruan Gazeta Metro.


Sipas Gashit ne jemi popëll i “çuditshëm”, pasi nganjëherë dijmë që të i ngatërrojmë kritikat me temat dhe problemet aktuale në vend.

Ai tha se momentalisht nuk flitet për ekonominë, e që do duhej të merreshim me të sipas zyrtarit të kësaj partie.

Postimi i plotë:

Ne jemi të çuditshëm!

N’kohë krize ekonomike i gjuhemi në krye ministrit të shëndetësisë!

E s’flet kush për ministrin e ekonomisë, problemin kyq të shoqnisë!

M’ju mësuar Albin Kurti s’kishi ditur!!./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë