Loading…

Në këtë bodrum falsifikohen produktet në Tiranë (Video)

  • 01/03/2017 | 11:41

Në këtë bodrum falsifikohen produktet në Tiranë (Video)

Babë e bir kishin improvizuar një bodrum në një nga apartamentet pranë ‘Brrylit’ në Tiranë dhe atje prodhonin artikuj të ndryshme ushqimorë, si vaj ulliri apo salcë, të cilët i etiketonin me ambalazhim të falsifikuar.


Është e tmerrshme dhe e frikshme kur shikon pamjet e këtij bodrumi ku prodhoheshin artikuj të ndryshëm ushqimorë dhe me ambalazhim të falsifikuar që hidhen në treg. Të mendosh më pas se ato i vendosim në tryezat tona për t’u konsumuar, shkruajn mediat në Tiranë.

Shumë herë themi se nuk dimë çfarë hamë. Këto pamje përforcojnë më së miri këtë shprehje. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë