Loading…

Në këtë foto fshihet një nga grabitqarët më të pamëshirshëm

  • 13/06/2021 | 14:07

Në këtë foto fshihet një nga grabitqarët më të pamëshirshëm

Duket një foto e thjeshtë  ku tregohet peizazhi i Indisë Perëndimore, por aty fshihet në të vërtetë një nga grabitqarët më të pamëshirshëm.


Bëhet fjalë për leopardin, një nga felinët më të mëdhenj, por edhe një nga ato që më mirë njeh teknikat  e mimetizimit.

Kafsha e bukur sa e rrezikshme ndodhet në të djathtë ne fotografisë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë