Loading…

Në këtë kohë varroset trupi i policit Malsor Dashi

  • 04/05/2018 | 14:02

Në këtë kohë varroset trupi i policit Malsor Dashi

Polici që u gjet pasditen e djeshme në Lepenc, Malësor Dashi, do të varroset sot në varrezat e Stagoves në Kaçanik.


Lajmin e ka konfirmuar për Express zëdhënësi i Policisë së Kosovës për Rajonin e Ferizajt, Agim Gashi.

“Jemi të njoftuar se sot do të varroset”, tha ai.

Malësor Dashi u gjet dje pasdite në lumin Lepenc, dhe trupi i tij menjëherë është dërguar për autopsi, por rezultatet e autopsisë ende nuk dihen se kur do të dalin.

Gashi konfirmoi se varrimi do të behët në orën 16:00 në varrezat e Stagoves në Kaçanik.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë