Loading…

Në këtë vend super luksoz është duke i kaluar pushimet Kylie Jenner

  • 07/07/2020 | 20:32

Në këtë vend super luksoz është duke i kaluar pushimet Kylie Jenner

Në pothuajse mbarë botën, për atë që diskutohet më së shumti është padyshim Kylie Jenner.


Ajo është aktive në rrjete sociale duke sjellë në mënyrë të vazhdueshme momente të lumtura familjare, e po ashtu edhe provokuese.

Kylie ka treguar përmes rrjeteve sociale se ajo është larguar nga rezidenca e saj në Los Angjelos, për të pushuar në një vend të qetë dhe larg zhurmës së qytetit.

 

View this post on Instagram

 

i love it here.

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on

Miljarderja u shfaq e veshur në të ngushta, duke theksuar super linjat e saj seksi, ndërsa prapa saj shihej në ambient përrallor.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on

Ajo ka qenë duke u izoluar së bashku me vajzën e saj, Stormi, për shkak të pandemisë coronavirus.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë