Loading…

Në kinemanë Cineplexx shfaqet filmi Collateral Beauty

  • 02/01/2017 | 16:32

Në kinemanë Cineplexx shfaqet filmi Collateral Beauty

Në kinemanë Cineplexx shfaqet prapë filmi “Collateral Beauty” i regjisorit David Frankel.


Ky film është i zhanrit dramë, zgjat 97 minuta, ku në rolet kryesore janë Will Smith, Naomie Harris dhe Keira Knightley. Duke u rikuperuar pas një tragjedie, një burrë vë në pyetje universin duke i shkruar Dashurisë, Kohës dhe Vdekjes.

Me marrjen e përgjigjeve të papritura, ai nis të shikojë se si ato bashkëveprojnë e se si dhe humbja mund të sjellë momente domethënëse dhe të bukura.

“Collateral Beauty” mund ta ndiqni në Cineplexx prej orës 16:40 dhe 21:00./gazetametro.net

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë