Loading…

Në kohë koronavirusi: Pamje brenda fabrikës më të madhe të letrave higjienike

  • 25/03/2020 | 15:14

Në kohë koronavirusi: Pamje brenda fabrikës më të madhe të letrave higjienike

Çfarë mund të jetë më shqetësuese sesa mungesa e letrës higjienike në periudhën e koronavirusit


Essity, prodhuesi më i madh në Mbretërinë e Bashkuar, prodhon kadife dhe letra higjienike në markete me shumicë, transmeton lajmi.net.

Çdo ditë, fabrika e prodhimit të tyre arrin të prodhojë 4,7 milionë letra higjienike.

Numri i të prekurve me koronavirus ka arritur në mbi 1,500, derisa 36 kanë vdekur si pasojë.

Ndiqini pamjet më poshtë për ta parë situatën e fabrikës në fjalë në periudhën e koronavirusit.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë