Loading…

Në Kosovë ka dyluftime të qenve, mirëpo në Turqi po habisin me dyluftime devesh

  • 24/01/2019 | 20:47

Në Kosovë ka dyluftime të qenve, mirëpo në Turqi po habisin me dyluftime devesh

Ka dyluftime gjelash e dyluftime qensh, por në Turqi paska edhe dyluftime devesh.

Në videon e mëposhtme mund të ndiqni videon.

Më të fundit
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë