Loading…

Në Kosovë, për 24 orë plot 44 aksidente

  • 26/02/2017 | 15:23

Në Kosovë, për 24 orë plot 44 aksidente

Policia e Kosovës në raportin e saj 24 orësh ka bërë të ditur për një aksident me fatalitet, 18 aksidente me të lënduar, dhe 25 aksidente pa të lënduar.


Ndërsa, qytetarët e Kosovës kanë marrë gjithsej 912 tiketa, janë kryer 7 arrestime,  në mbajtje janë dërguar 5 persona, kurse në vuajtje të dënimit një person, njofton Policia e Kosovës, transmeton gazetametro.net

Shikoni më poshtë tabelën e statistikave që shënuan ditën e djeshme në Kosovë: /gazetametro.net

untitled

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë