Loading…

Në Mitrovicë zhduket një vajzë

  • 30/04/2017 | 12:04

Në Mitrovicë zhduket një vajzë

Policia ka raportuar se një vajzë nga Mitrovica është zhdukur.


Rastin e ka lajmëruar babi i saj ku ka treguar se vajza e tij është larguar nga shtëpia dhe nuk ka njohuri për vend-ndodhjen e saj.

Policia njofton se rasti është duke u hetuar. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë