Loading…

Në New York, Putin’i përqafon Trump’in shtatzënë (Foto)

  • 15/02/2017 | 20:40

Në New York, Putin’i përqafon Trump’in shtatzënë (Foto)

Në një dyqan të Apple në qytetin e New Yorkut është shfaqur një fotografi e madhe ku shihet presidenti rus Vladimir Putin teksa përqafon presidentin amerikan Donald Trump, e ky i fundit është portretizuar si shtatzënë


Kjo ka ardhur si një satirë për festën e të dashuruarve, Shën Valentinin, dhe përzgjedhja është bërë përmes një aplikacioni që i bashkon dy njerëz, në bazë të asaj se çka ata urrejnë.

trump-putin-shtatzane-2

“Dashuri përmes urrejtjes” thuhet afër fotografisë së dy presidentëve botëror.

Kjo vepër është bërë me qëllim që njerëit të qeshin, në mesin e situatës së tensionuar të krijuar pas zgjedhjes së Trump’it president të Amerikës./gazetametro.net.

trump-putin-shtatzane

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë