Loading…

Në një shtëpi policia gjen 5 armë zjarri

  • 07/05/2018 | 13:04

Në një shtëpi policia gjen 5 armë zjarri

Policia e Kosovës ka konfiskuar pushkë, revole dhe thika në një shtëpi në Gjakovë.


Në raportin e Policisë thuhet se në rrugën “Musa Zajmi”, gjatë kontrollit në shtëpinë e të dyshuarit janë gjetur dhe konfiskuar dy pushkë, tri pistoleta, 17 thika luftarake, katër boksa hekuri, një shufër dhe një sasi të municionit të kalibrave të ndryshëm.

I dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit dërgohet në mbajtje.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë