Loading…

Në një zënkë në Vushtrri përdoret arma, plagoset një person

  • 03/08/2020 | 10:59

Në një zënkë në Vushtrri përdoret arma, plagoset një person

Një person është plagosur në Vushtrri në një zënkë mes katër personave të dielën.


Raportohet se në zënkë është përdorur arma ku është plagosur një person. Sipas raportit 24-orësh të Policisë së Kosovës, i plagosuri është dërguar në QKUK për trajtim mjekësor. Ndërsa Policia ka konfiskuar një pistoletë, tre fishekë, dy gëzhoja dhe po ashtu një veturë.

Me vendim të prokurorit, dy të dyshuar janë arrestuar dhe dërguar në mbajtje.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë