Loading…

Në orët e ardhshme priten stuhi dhe erëra të forta

  • 07/05/2017 | 12:56

Në orët e ardhshme priten stuhi dhe erëra të forta

Kosova do të ketë mot të ndryshueshëm në ditët në vijim.


Prej mëngjesit të së dielës e deri në orët e vona të ditës së parë të javës së ardhshme, pritet që vendi të ketë shi të rrëmbyeshëm të përcjellë me erëra të fuqishme.

Sipas accuweather.com temperaturat minimale gjatë javës së ardhshme do të bien deri në 1 gradë derisa maksimalet do të arrijnë deri në 17 gradë celsius. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë