Loading…

Në orët e vona, Beatrix provokoi në mes të qytetit me duar në gjoks

  • 28/11/2020 | 11:37

Në orët e vona, Beatrix provokoi në mes të qytetit me duar në gjoks

Beatrix erdhi provokuese në fotografitë me fustan të shkurtër.


Beatrix Ramosaj është emër shumë i komentuar për paraqitjet atraktive në rrjete sociale.

Mbrëmë, këngëtarja ndau me ndjekësit disa fotografi të reja, në të cilat shfaqet e veshur me një fustan të shkurtër.

Ajo mori poza joshëse në mes të qytetit, ndërsa provokoi fansat duke pozuar me duart në gjoks.

Edhe kësaj radhe, ajo vuri në plan të parë fizikun në top-f0rmë, për të cilin kujdeset vazhdimisht në çdo paraqitje.

Sa i përket muzikës, Beatrix Ramosaj ka kohë që nuk ka sjellë këngë të re.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë