Loading…
Në Pejë arrestohet dasmori për përdorim të armës
  • 10/08/2018 | 22:31

Në Pejë arrestohet dasmori për përdorim të armës

Policia e Kosovës e ka arrestuar një burrë, pasi që dyshohet së ka shtënë me armë zjarri në një aheng familjar.


Rasti ka ndodhur në Komunën e Pejës.

Policia ka njoftuar se në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe konfiskuar pesë gëzhoja.

Është kontrolluar shtëpia e të dyshuarit, mirëpo nuk është gjetur arma e zjarri apo ndonjë send i dyshuar.

Me urdhër të prokurorit pas intervistimit i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë